Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Kraków

Twoje zdrowie!

22.03.2011, Pomoc rodzinie

19 i 20 marca mieszkańcy Krakowa mieli okazję uczestniczyć w kolejnym już „weekendzie zdrowotnym” organizowanym przez krakowski Kościół Adwentystów Dnia Siódmego i Chrześcijańską Służbę Charytatywną (ChSCh).

W sobotę podczas wykładu z cyklu Nadzieja na wiosnę mówiono o tym, jak istotne dla właściwego funkcjonowania organizmu jest picie.

– Być może ciężko zacząć od razu pić wystarczającą ilość wody (ok. 2 litry dziennie), ale gdy wrócicie do domów, postawcie w kuchni dwie szklanki, aby rano pamiętać o ich napełnieniu wodą i spożyciu! – zachęcali prowadzący Katarzyna i Jarosław Woźniakowie, którzy od kilkunastu lat zajmują się dietetyką i są doradcami oraz trenerami w zakresie uzyskiwania pięknej  sylwetki.

Swą niebywałą wiedzę udowodnili podczas niedzielnego spotkania NA WAGĘ złota, mówiącego o tym, jak jedzenie może stać się prawdziwym skarbem. Oprócz przedstawienia podstawowych zasad żywieniowych i odpowiednich diet ważnym elementem programu było przygotowanie na oczach publiczności zdrowego posiłku, który po spotkaniu wszyscy mieli okazję degustować.

Już w najbliższą sobotę i niedzielę kolejne interesujące wykłady przy ul. Lubelskiej 25 w Krakowie (godzina 17). Tym razem gościem będzie doktor archeologii i podróżnik Paweł Szkołut, który przygotował program połączony z prezentacją slajdów pod tytułem Wędrówki do Ziemi Świętej.

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Zobacz szczegóły programu na www.NadziejaNaWiosne.pl

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej ChSCh.

Złoż dar na działalność dobroczynną.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

Serwis Informacyjny ChSCh (mr)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
Filia Kraków
os. Teatralne 24
31-946 Kraków Nowa Huta

Nr konta bankowego:
68 2030 0045 1110 0000 0293 4780

Kierownik: Piotr Pilarczyk
Swoją funkcję pełni społecznie
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij