Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Kraków

Koniec nadziei...

22.04.2011, nieprzypisany

Pięć tygodni trwała seria spotkań Nadzieja na wiosnę organizowana przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną (ChSCh) i Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Krakowie. Bezpłatne spotkania każdego weekendu przyciągały od 20 do 70 osób

„Przyszłam tu ze względu na moje zainteresowania. Planuję podróż do Izraela” - mówiła jedna z uczestniczek odczytów pt. Wyprawy do Ziemi Świętej, które w ramach programu Nadzieja... odbyły się w marcu. Inni gościli na prawie wszystkich spotkaniach, zapraszając nawet znajomych ze względu na świetną atmosferę panującą podczas weekendów spędzanych przy ul. Lubelskiej 25.

Wkłady miały różnorodną tematykę – zdrowotną, turystyczną, rodzinną, religijną. Wszystkie zostały bardzo dobrze ocenione przez publiczność.

Ostatnie dwa spotkania, 16-17 kwietnia, prowadzone były przez Zenona Korosteńskiego, pastora i wykładowcę Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej. W sobotę dzielił się on tym, jak każdy może odnaleźć radość i optymizm. Następnego dnia, podczas wielkanocnych rozważań przedstawił, co dla osoby wierzącej oznacza zmartwychwstanie. „Wbrew pozorom nie każdy chrześcijanin wierzy w jego biblijny opis” - mówił. „A nawet jeśli, to czy ta wiara cokolwiek w życiu zmienia?”

Choć to koniec serii Nadzieja na wiosnę, w Krakowie przygotowywane są kolejne bezpłatne i ciekawe programy. Bieżąca informacja znajduje się pod adresem www.facebook.com/krakowPL

Czytaj o projektach realizowanych przez ChSCh, w tym o pomocy zdrowotnej i pomocy rodzinie.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

SI ChSCh

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
Filia Kraków
os. Teatralne 24
31-946 Kraków Nowa Huta

Nr konta bankowego:
68 2030 0045 1110 0000 0293 4780

Kierownik: Piotr Pilarczyk
Swoją funkcję pełni społecznie
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij