Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Kraków

Koncert Serc w Krakowie

30.06.2006, nieprzypisany

W dniu 30 czerwca br. w gościnnym Studiu S-5 Radia Kraków odbył się charytatywny koncert serc dla Pana Marka Skrzypczaka. Impreza zorganizowana przez warszawską filię ChSCh, wspólnie z Radiem Kraków, przyciągnęła wielu znanych artystów. 

Wśród wykonawców znaleźli się: Jolanta Kubicka, zespół Skaldowie, Anna Treter, Grzegorz Turnau, Lucyna Kapralska - Pitra, Beata Paluch, Mirosław Karauda, Beata Malczewska i wielu innych artystów scen krakowskich. Artyści zaśpiewali swoje najsłynniejsze piosenki i pieśni. Cały koncert bardzo profesjonalnie poprowadziła p. Lidia Jazgar.

Wielu artystów zna Pana Marka, gdyż był on wieloletnim realizatorem dźwięku w Radiu Kraków. Podczas pracy uległ niespodziewanej chorobie (udar mózgu), która wyłączyła go na wiele miesięcy nie tylko z życia zawodowego, ale i osobistego, gdyż paraliż jednej strony ciała nie pozwalał mu normalnie funkcjonować.

Ze względu na to, że koszty rehabilitacji przekraczały możliwości finansowe najbliższych pana Marka, wiele osób dobrej woli i wielkiego serca postanowiło mu pomóc.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów - cegiełek, w wysokości 4000 zł, został przekazany dla Szanownego Beneficjanta, a chóralne odśpiewanie ,,Stu lat” Panu Markowi, było niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla Rodziny Pana Marka.

W wypowiedzi dla Radia Kraków, główna animatorka tego koncertu, Małgorzata Stefańska stwierdziła, że społeczna praca na rzecz innych stanowi nie tylko istotę chrześcijaństwa, ale jest wyznacznikiem wiary i nadziei w dobroć, bezinteresowność i poświęcenie dla innych.

Opinie po koncercie były bardzo pozytywne. Dawno nie było tak wspaniałej, rodzinnej atmosfery. Wszyscy mieli ogromną satysfakcję, że udało się zrobić wiele dobrego tak małym nakładem sił.

Serwis Informacyjny - ms

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
Filia Kraków
os. Teatralne 24
31-946 Kraków Nowa Huta

Nr konta bankowego:
68 2030 0045 1110 0000 0293 4780

Kierownik: Piotr Pilarczyk
Swoją funkcję pełni społecznie
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij