Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Kraków

Koncert Serc dla Patryka w Krakowie

23.05.2007, nieprzypisany

W Studio S-5 Radia Kraków 23 maja br. o godz. 19 miał miejsce kolejny koncert charytatywny zorganizowany przez Radio Kraków, warszawską filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej oraz YMCA Polska. Koncert zorganizowany został aby wesprzeć 11-letniego Patryka Pardyaka.

Dla Patryka zaśpiewali wybitni artyści: Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki, Beata Rybotycka, Basia Stępniak - Wilk, Anna Treter, Marta Bizoń, Lidia Jazgar z zespołem „Galicja”, Lucyna Kapralska - Pitra, Dariusz Górski przy akompaniamencie Beaty Górskiej - Słociak, Lena Majewska, Piotr Piecha i zespół Teatru Słowa i Tańca Jadwigi Klimkiewicz.

Koncert rozpoczął pastor Zenon Korosteński, który przybliżył idee służby charytatywnej i przedstawił organizatorów kolejnego już koncertu charytatywnego w Studio S-5 Radia Kraków.

Koncert prowadzili Andrzej Susłowski i Joanna Skoczna. Na sali obecni byli rodzice Patryka wraz z młodszym synem oraz babcia, która jest pracownikiem w ochronie Radia Kraków, a która bardzo mocno zaangażowała się w przygotowanie koncertu.

Już pierwszy wykonawca - Zbigniew Wodecki podbił serca widowni wspaniałym wykonaniem trzech piosenek oraz grą na skrzypcach i trąbce. Wszyscy wykonawcy z wielką serdecznością odnosili się do Patryka, który otrzymał upominki od niektórych wykonawców, a ponieważ koncert był tuż przed Dniem Matki, Lucyna Kapralska - Pitra zaśpiewała dla wszystkich mam piosenkę „Do Ciebie mamo” z repertuaru Wioletty Villas, a mamie Patryka wręczyła piękną różę.

Po koncercie Patryk wraz z rodzicami, babcią i braciszkiem dziękowali wykonawcom, organizatorom i sponsorom. Ponieważ Patryk nie mówi, przygotował graficzne podziękowanie.

Na koncercie obecny był Prezes Radia Kraków, zespół TVP3, przedstawiciele krakowskiej YMCA i Fundacji Sztuki Osób Niepełnosprawnych.

Serwis Informacyjny ChSCh - ms

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
Filia Kraków
os. Teatralne 24
31-946 Kraków Nowa Huta

Nr konta bankowego:
68 2030 0045 1110 0000 0293 4780

Kierownik: Piotr Pilarczyk
Swoją funkcję pełni społecznie
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij