Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Kraków

„Człowieczy los” w Krakowie i Wieliczce

24.06.2005, nieprzypisany

Warszawska filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w dniach 24-26 czerwca 2005 r przeprowadziła cztery koncerty charytatywne na rzecz dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji. Dzięki zaangażowaniu i przychylności wielu osób koncerty odbyły się w Teatrze „Zależnym” Politechniki Krakowskiej, Śródmiejskim Ośrodku Kultury oraz Nowohuckim Centrum Kultury. Czwarty koncert przeprowadzony został w Wieliczce w gościnnych progach Urzędu Miasta i Gminy. Wystąpiły: Aleksandra Żurawel, Elena Majewska i duet „Nadieżda i Dima”. Imprezy prowadził kierownik filii ChSCh Andrzej Susłowski, przybliżając sylwetkę i twórczość Anny German, a artystki wykonywały piosenki z repertuaru Ani. Najbardziej podobały się: „Nadieżda” w wykonaniu Aleksandry Żurawel i „Dziękuję ci moje serce” w brawurowej interpretacji Eleny Majewskiej. Po występach można było spotkać się z publicznością, która bardzo wysoko oceniła profesjonalizm wykonawczyń. 

„Koncerty tak bardzo podobały się, że zostaliśmy zaproszeni do organizacji koncertów po okresie wakacyjnym.” - powiedział Jan Pawlak - dyrektor Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej. 

W czasie zbiórek darów zebrano 834 zł, które przeznaczone zostaną na rzecz dzieci z Krakowa i Wieliczki. Dziękujemy serdecznie parafii Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Krakowie za pomoc w przeprowadzeniu koncertów poprzez umożliwienie zakwaterowania, wyżywienie, a szczególnie pani Małgorzacie Stefańskiej za wysiłek organizacyjny, reklamę, znalezienie sponsorów i własny finansowy wkład.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
Filia Kraków
os. Teatralne 24
31-946 Kraków Nowa Huta

Nr konta bankowego:
68 2030 0045 1110 0000 0293 4780

Kierownik: Piotr Pilarczyk
Swoją funkcję pełni społecznie
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij